logo: NIL

Szanowni Państwo

Jeśli nie mogą Państwo dokonać zapisu na interesujące Państwa szkolenia, z uwagi na brak miejsc, uprzejmie informujemy, iż Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NIL prowadzi również zapisy na listy rezerwowe danych szkoleń. W tej sprawie prosimy o kontakt na adres: odz@hipokrates.org

W treści e-maila należy podać temat, datę szkolenia, a także imię, nazwisko oraz nr PWZ.

Serdecznie zapraszamy

 • Punkty: 2
 • Wydarzenie jednorazowe
 • Dla lekarzy i lekarzy dentystów
 • e-learning

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - Skuteczne zarządzanie sobą i zadaniami w czasie

Program szkolenia:

 1. Uświadomienie i wzmocnienie zasobów, czyli tego co już wykorzystujemy, żeby skutecznie działać w aktualnej, bardzo wymagającej rzeczywistości.
 2. Pokazanie szerokiego wachlarza zagadnień mających wpływ na efektywność osobistą.
 3. Przedstawienie prostych metod i narzędzi podnoszących efektywność, do wykorzystania w łatwy sposób.
 4. Przedstawienie kluczowych zasad niezbędnych do zbudowania efektywnego, indywidualnego systemu organizacyjnego. Zasady te dotyczą skutecznego radzenia sobie z natłokiem spraw dzięki między innymi dobrej organizacji twardego dysku komputera, poczty elektornicznej oraz miejsca pracy.
 5. Zainspirowanie do działania, wzbudzenie motywacji. Często poradzenie sobie z ograniczeniem, realizacja odkładanego na później celu jest kwestią podjęcia decyzji, którą wywołuje właściwy bodziec.
 6. Umożliwienie określenia indywidualnych obszarów rozwojowych oraz zdefiniowanie indywidualnego planu działania. Plan ma mieć na celu poprawę w obszarze, który przyniesie największe korzyści w jak najkrótszym czasie.

Prowadzący: Przemysław Paszcza

Szkolenie on-line

Czas trwania 16:00-18:00

LICZBA WOLNYCH MIEJSC NA SZKOLENIU: 0

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Termin: 2021-12-10

 • wyślij znajomemu

 • Zapisz stronę
 • Wydrukuj