Medycyna końca życia: jakie leki i procedury warto stosować?
Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej farmakoterapii i procedur stosowanych w opiece nad pacjentem u kresu życia, z uwzględnieniem łagodzenia objawów i poprawy jakości życia.
Wykładowca:
-
Dr n. med. Agata Malenda - specjalistka medycyny paliatywnej, chorób wewnętrznych i hematologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych „Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia” Uniwersytetu SWPS.
Program szkolenia dostępny już wkrótce!
Szkolenie realizowane w partnerstwie z Instytutem Dobrej Śmierci.