1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Asertywna komunikacja lekarzy

Zajęcia są przeznaczone dla lekarzy, którzy chcieliby jeszcze sprawniej porozumiewać się z ludźmi w trudnych sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.
Celem jest zachowanie dobrych stosunków w przyszłości, pozostawienie dobrego wrażenia i uniknięcie szkodliwych skutków agresji, uległości lub manipulacji. Wyćwiczenie przyjazno-stanowczych technik asertywnych pozwala zachować spokój podczas najtrudniejszej rozmowy. Zarówno u osób niepewnych siebie, jak i dominujących zwiększa poczucie kontroli nad sytuacją i szacunek wobec siebie. Postawa asertywna zapewniając także szacunek otoczenia sprzyja satysfakcji z kontaktów społecznych i pracy zawodowej 
Cele główne: polepszenie kontaktów z ludźmi, sprawniejsze myślenie i efektywniejsze działanie; profilaktyka wypalenia zawodowego.
Co zyskasz?Przekonasz się, kiedy oprócz agresji, manipulacji lub uległości warto stosować w kontakcie z pacjentem komunikację asertywną. Asertywność to ciekawa mieszanka przyjaznej stanowczości - to naprawdę łatwe (jeśli naprawdę chcesz). Poćwiczysz w bezpiecznej atmosferze radzenie sobie w trudnych sytuacjach przy pomocy kilkunastu technik asertywnych. Dowiesz się jaką dobrać formę do wyrażania arcytrudnych treści. Zyskasz szacunek ludzi i zwiększysz szacunek do siebie. Zapraszam!

Szkolenie prowadzone jest w  formie warsztatów.

Kurs odbywa się w godzinach 9:00 - 15:45.

Lista aktualnych szkoleń:

Poprzednia
1
Następna