Pełnomocnik Naczelnej Rady Lekarskiej ds. lekarzy z niepełnosprawnościami Oleg Nowak zaprasza na szkolenie online „Orzekanie o niepełnosprawności i niezdolności do pracy lekarzy i lekarzy dentystów”. Wydarzenie jest organizowane z Centralnym Ośrodkiem Badań, Innowacji i Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej w ramach kampanii „Jestem lekarzem. Niepełnosprawność nie wyklucza” – więcej tutaj.

3 lutego uczestnicy zapoznają się z procedurami orzekania o niepełnosprawności w kontekście praktyki lekarskiej na podstawie analizy konkretnych przypadków „z życia”. W programie przewidziano również omówienie kryteriów określających stopień niepełnosprawności oraz przedstawienie praktycznych narzędzi i testów stosowanych do oceny zdolności do pracy.

Szkolenie poprowadzi dr Piotr Winciunas - Generalny Radca Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, Naczelny Lekarz ZUS, przewodniczący Komisji ds. Rejestracji i Prawa Wykonywania Zawodu Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, Sędzia Naczelnego Sądu Lekarskiego, wykładowca akademicki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapisy

Dodane: 2023-12-08, przez: Dział Komunikacji NIL

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj