19 CZE 2026
NIL: sprzeciw wobec rozwiązań ograniczających dostępność szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy z niepełnosprawnościami
WIĘCEJ
19 CZE 2026
WIĘCEJ
17 CZE 2026
WIĘCEJ
15 CZE 2026
WIĘCEJ
12 CZE 2026
WIĘCEJ
Plantatorzy owoców jagodowych przekazują na ręce Prezesa NRL podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia za pracę w czasie pandemii oraz zaproszenie do odwiedzenia owocujących plantacji borówki, aronii, jeżyny, malin i truskawek w dniu 22 sierpnia br. Plantatorzy w geście wdzięczności umożliwiają rodzinny zbiór owoców i degustacje przetworów na 16 plantacjach rozłożonych w 8 województwach.
Szczegóły akcji na stronie: http://polskiesuperowoce.pl/150544-dziekujemy-i-zapraszamy-na-plantacje
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z organizatorem wydarzenia – panem Maciejem Dolatą: tel. 501865755, e-mail: Maciej.Dolata@inspiresb.com .
Dodane: 2021-08-04, przez: Dział Komunikacji