logo: NIL

Przekazujemy aktualną informację na temat akcji "Dziękujemy i zapraszamy na plantacje!"


Plantatorzy owoców jagodowych zapraszają na plantacje w całej Polsce (8 województw). W niedzielę 22 sierpnia chcemy podziękować, ugościć Państwa na owocujących plantacjach i wspólnie zwrócić uwagę na znaczący wzrost świadomość prozdrowotnej Polaków. Pełna informacja i aktualna mapa wydarzenia, w materiale: Dziękujemy i zapraszamy na plantacje

 

Prosimy o przekazanie tego zaproszenia, tak by jak najwięcej osób mogło skorzystać. Oto przydatne w dotarciu wydarzenie na facebooku ⁠?⁠ Dziękujemy i zapraszamy na plantacje!

 

Zapraszamy Państwa już w sobotę 21 sierpnia na Plac Konesera w Warszawie. Tu, w ramach projektu "Owocowe lato w Koneserze" odbędzie się spotkanie z plantatorami ze wszystkich zapraszających regionów. Będzie też możliwość degustacji świeżych owoców i przetworów. Zabawy i konkursy dla dzieci. Ok. 12:00 wspólnie zaprosimy na plantacje.

 

Reprezentacja plantatorów spotka się w niedzielę 22 sierpnia od godz. 10:00 na podwarszawskiej plantacji owocującej aronii - Kolonia Bądków, powiat grójecki. Szczegóły teleadresowe w ww. materiale.

Dodane: 2021-08-16

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj