logo: NIL

Naczelna Izba Lekarska włączyła się do ogólnopolskiego badania „Lekarz przyszłości”. Celem inicjatywy, realizowanej przez Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, jest stworzenie obrazu modelu pracy polskiego lekarza i lekarki dzisiaj oraz prognoza, jak będzie się on zmieniał w przyszłości. Aby jeszcze lepiej, sprawniej i pewniej dostosować się do stale zmieniającej się rzeczywistości, analiza trendów, wpływających na ewolucję systemu ochrona zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem kadry medycznej, jest nam potrzebna jak nigdy dotąd.

Badanie „Lekarz przyszłości” polega na wypełnieniu krótkiej ankiety, dostępnej TUTAJ.

Autorzy badania chcą się m.in. dowiedzieć, w jaki sposób doświadczenia lekarzy z ostatnich lat oraz priorytety i plany na przyszłość wpłyną na ich relacje z pacjentami i rozwój kompetencji.

Ankietę można wypełniać do końca września. Wyniki badania zostaną opublikowane w raporcie „Lekarz przyszłości” oraz zaprezentowane na webinarze, podczas którego autorzy i zaproszeni eksperci szczegółowo omówią i podsumują kluczowe wnioski.

Organizatorem badania jest Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, partnerami Naczelna Izba Lekarska, samorząd lekarski zrzeszający i reprezentujący lekarzy i lekarzy dentystów, Wolters Kluwer, globalny lider w profesjonalnej informacji, oprogramowaniu i usługach dla sektora opieki zdrowotnej oraz IQVIA Poland, wiodący dostawca zaawanasowanych analiz, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz badań klinicznych dla klientów z obszaru systemu ochrony zdrowia. Partnerami medialnymi są prawo.pl oraz Świat Lekarza.

Dodane: 2022-09-26, przez: Alicja

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj