Diagnostyka różnicowa i leczenie obrzęków naczynioruchowych
Cel Szkolenia:
Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności prawidłowej diagnostyki różnicowej oraz skutecznego leczenia obrzęków naczynioruchowych.
Wykładowca:
Prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska jest kierownikiem Centrum Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Zakładu Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum UJ, specjalistą alergologiem, autorką wielu publikacji naukowych i członkinią EAACI oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Szczegółowy program szkolenia dostępny już wkrótce!
Szkolenie realizowane w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Alergologicznym.
Prowadzący:prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska
Szkolenie on-line
04.02.2026
godz. 18:00-20:00
Kontakt do organizatora: szkolenia@nil.org.pl
ZAPIS OTWARTY
Diagnostyka różnicowa i leczenie obrzęków naczynioruchowych
Czy potwierdzasz rejestrację na szkolenie : Diagnostyka różnicowa i leczenie obrzęków naczynioruchowych
Diagnostyka różnicowa i leczenie obrzęków naczynioruchowych
UWAGA!
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze szkolenia? Jeśli szkolenie zostało już opłacone, rezygnacja może wiązać się z utratą wniesionej opłaty.