Przypominamy o zbliżających się terminach składania sprawozdań statystycznych przez praktyki zawodowe będące we właściwości Ministra Zdrowia.

Obowiązek składania sprawozdania wynika z przepisów art. 30 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (tj. Dz. U z 2021r., poz. 955 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 września 2020 r. (Dz. U. 2020 poz. 2062 z późn. zm.) w sprawie Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2021.

Kontakt do administratorów obsługujących sprawozdawczość na danym terenie oraz wszystkie niezbędne informacje związane z dostępem do Systemu, jak i samymi sprawozdaniami znajdują się na stronie Centrum e-Zdrowia w zakładce Projekty>Statystyka.

System Statystyki w Ochronie Zdrowia

Kontakt SSOZ

Formularze

Biuletyn Statystyczny

Zestawienia ze sprawozdań MZ

Dostęp do Systemu znajduje się TUTAJ.

Celem zapoznania się ze szczegółami oraz terminami składania sprawozdań statystycznych oraz innymi obowiązkami przedsiębiorców prowadzących praktyki lekarskie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Gazety Lekarskiej 2/2022, w którym znajduje się Kalendarz lekarza praktyka na str. 25-30 - CZYTAJ.

Dodane: 2022-02-10, przez: Dział Komunikacji NIL

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj