Jak zarządzać własnym szefem – czyli o przywództwie 360 i odważnym budowaniu swojej pozycji zawodowej
Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności świadomego wpływania na przełożonych oraz budowania swojej pozycji w organizacji poprzez postawy liderskie, komunikację i odwagę w relacjach zawodowych.
Wykładowca: lek. med. Monika May-Maciejewska - lekarz, z doświadczenia manager z 21- letnim doświadczeniem pracy w korporacjach międzynarodowych, głównie farmaceutycznych. Swoje doświadczenie zawodowe w sprzedaży i marketingu oraz zarządzaniu zdobywałam w międzynarodowych firmach farmaceutycznych.
Program szkolenia:
Przedstawienie Prowadzącej, omówienie celów i struktury webinaru
Czym jest przywództwo 360. Definicja przywództwa w organizacji ze szczególnym uwzględnieniem opieki zdrowotnej. Czy tylko szef lub kierownik może być przywódcą? Dlaczego warto jest rozwijać kompetencje przywódcze nawet jeśli nie ma się kierowniczego stanowiska
Ludzie są różni, podobnie jak ich naturalne umiejętności przywódcze. Style osobowości wg Marstona , a kompetencje przywódcze. Dlaczego warto umieć rozpoznać swój styl osobowości oraz styl swojego szefa.
.Podstawowe zasady potrzebne do „Przewodzenia Przełożonym” wg John’a C. Maxwella.
Rola asertywności w budowaniu własnej pozycji zawodowej. Definicja asertywności i sztuka mówienia NIE. Kiedy warto być asertywnym?
Podsumowanie - Wnioski + sesja pytań i odpowiedzi
Prowadzący: lek. med. Monika May-Maciejewska
Szkolenie on-line
02.10.2025
godz. 16:00-18:00
Kontakt do organizatora: szkolenia@nil.org.pl
ZAPIS OTWARTY
Jak zarządzać własnym szefem – czyli o przywództwie 360 i odważnym budowaniu swojej pozycji zawodowej
Czy potwierdzasz rejestrację na szkolenie : Jak zarządzać własnym szefem – czyli o przywództwie 360 i odważnym budowaniu swojej pozycji zawodowej
Jak zarządzać własnym szefem – czyli o przywództwie 360 i odważnym budowaniu swojej pozycji zawodowej
UWAGA!
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze szkolenia? Jeśli szkolenie zostało już opłacone, rezygnacja może wiązać się z utratą wniesionej opłaty.