• Punkty: 6
  • Wydarzenie jednorazowe
  • szkolenie Dla lekarzy i lekarzy dentystów
  • stacjonarne
  • Bezpłatny
  • wykład

SZKOLENIE STACJONRNE: Zarządzanie zasobami i odporność na stres – praktyczny warsztat poznawczo-behawioralny z elementami pracy z ciałem

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności skutecznego zarządzania własnymi zasobami psychicznymi i fizycznymi oraz zwiększenie odporności na stres poprzez praktyczne techniki poznawczo-behawioralne i pracę z ciałem.
Wykładowca: 
dr n. hum Joanna Chylińska - adiunkt w Studium Psychologii Zdrowia WUM, psycholog zdrowia, trenerka umiejętności psychospołecznych. Odbyła szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, ukończyła  studia podyplomowe w Szkole Warsztatu i Treningu Psychologicznego "Intra".  Pracuje klinicznie na stanowisku psychologa w Hospicjum Domowym "Empatia" oraz konsultuje w Poradni Psychologicznej dla studentów WUM.  Jej zainteresowania naukowe dotyczą wzmacniania kompetencji interpersonalnych personelu medycznego, wypalenia zawodowego, funkcjonowania psychospołecznego pacjentów somatycznych oraz działań promujących zdrowie w różnych grupach wiekowych. Jest autorką publikacji naukowych oraz wystąpień konferencyjnych z tego obszaru.
Program szkolenia dostępny wkrótce!
Miejsce wydarzenia: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Naczelnej Izby Lekarskiej, ul. Jana Sobieskiego 110, Warszawa
Wykładowca: dr n. hum. Joanna Chylińska
Szkolenie stacjonarne
Miejsce wydarzenia: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Naczelnej Izby Lekarskiej, ul. Sobieskiego 110, Warszawa
06.08.2026
godz. 9:00-15:00
 
Kontakt do organizatora: szkolenia@nil.org.pl
ZAPIS OTWARTY - LISTA REZERWOWA

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA TO SZKOLENIE MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY

Termin: 2026-08-06

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj