15 MAJ 2026
Paweł Barucha: Publiczna stomatologia znika
WIĘCEJ
15 MAJ 2026
WIĘCEJ
27 MAR 2026
WIĘCEJ
14 LIS 2025
WIĘCEJ
8 LIS 2025
WIĘCEJ
Prezes NRL skierował do Ministra Zdrowia pismo ponawiające wniosek o zainicjowanie rozmów poświęconych sprawom stomatologii.
Obecny wniosek dotyczy w głównej mierze stomatologicznych świadczeń finansowanych ze środków publicznych. Tu, za niezbędne NRL uznaje przeprowadzenie trójstronnych rozmów z udziałem Ministerstwa, NFZ i NRL.
Dodane: 2019-12-23, przez: Administrator
Podobne wpisy
17 CZE 2026
Samorząd lekarski gotowy do rozmów o systemie. Prezes NRL pisze do szefa rządu
Jest to bezpośrednia reakcja na wypowiedź premiera RP dotyczącej rozwiązania problemu kominów płacowych w ochronie zdrowia wspólnie z samorządem lekarskim, co ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia niepotrzebnych podejrzeń i napięć wokół wynagrodzeń w środowisku medycznym.
6 CZE 2020
Podpisywanie Petycji zakończone
Petycję podpisło 2800 osób
16 GRU 2017
Wykonywanie komercyjnych świadczeń zdrowotnych w czasie realizacji kontraktu z NFZ
– informacja Wiceprezesa NRL, Przewodniczącego Komisji Stomatologicznej NRL