logo: NIL
Data wydarzenia: 2023-03-31 - 2023-04-02

Szkolenie organizowane przez Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej, przeznaczone dla osób ubiegających się o nadanie uprawnień Inspektora Ochrony Radiologicznej typu S prowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowa z dnia 14 października 2021 r. w sprawie nadawania uprawnień inspektora ochrony radiologicznej sprawującego wewnętrzny nadzór nad przestrzeganiem wymagań ochrony radiologicznej w jednostkach ochrony zdrowia. Szkolenie jest podstawą do uzyskania uprawnień Inspektora Ochrony Radiologicznej w pracowniach stosujących aparaty rentgenowski w celach medycznych.

Uprawnienia typu S - dotyczą nadzorowania działalności wyłącznie w zakresie stosowania aparatów rentgenowskich stomatologicznych lub do densytometrii kości.

Szkolenie jest bezpłatne dla lekarzy i lekarzy dentystów w ramach odprowadzania składek na rzecz Izb Lekarskich. Dodatkowo poza możliwością uzyskania uprawnień IOR, uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne wraz z certyfikatem ukończenia szkolenia w ramach ustawowego doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Szkolenie i egzamin odbędą się w trybie stacjonarnym w siedzibie Naczelnej Izbie Lekarskiej w Warszawie na ulicy Sobieskiego 110.

Szkolenie stacjonarne

Miejsce wydarzenia: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Naczelnej Izby Lekarskiej, ul. Sobieskiego 110, Warszawa

31.03.2023 - 02.04.2023  

w godzinach 9:00 - 17:00 

Program szkolenia i zapisy na szkolenie: NIL - Kursy i szkolenia

Dodane: 2023-01-17