logo: NIL

1. Cykl webinarów poświęconych opiece medycznej nad seniorem w ramach projektu "Audyt obywatelski procesu leczenia farmakologicznego seniorów w Polsce"

"Standardy farmakoterapii geriatrycznej w Polsce" https://youtu.be/NSEdC7Y-jP8

"Wytyczne farmakoterapii geriatrycznej" https://youtu.be/6naztbjwP_o

Webinar "Paszport Zdrowego Seniora"  https://youtu.be/1-Q12YFIq_0

 

2. Kurs e-learningowy pt. „Kodowanie przyczyn zgonów” realizowany przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego we współpracy z Institut National D’études Démographiques (Francja), Panepistimio Ioanninon (Grecja) oraz Universidade Aberta (Portugalia) w ramach programu Erasmus+.

Kurs jest bezpłatny. Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. 

Link do rejestracji: https://forms.office.com/r/QqY1NYp8zD

 

3.  Szkolenie online realizowane w ramach projektu „Leczenie planowane za granicą – prosto i przystępnie” 18.11.2022 r. Organizatorem jest Narodowy Fundusz Zdrowia 

Projekt ma na celu popularyzację wiedzy o możliwościach finansowania przez NFZ – ze środków pochodzących z Funduszu Medycznego – leczenia za granicą. Celem szkolenia będzie omówienie: co to jest leczenie planowane za granicą, kiedy NFZ może sfinansować leczenie za granicą, jakie przepisy regulują obszar leczenia za granicą, jak wypełniać wnioski do Prezesa NFZ i jakich błędów unikać.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszania udziału w szkoleniu poprzez wypełnienie, a następnie odesłanie formularza zgłoszenia na adres e-mail: leczeniezagranica@nfz.gov.pl 

Formularz: pobierz