Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej rozpoczyna nową wiosenno-letnią ofertę szkoleniową dla lekarzy i lekarzy dentystów na okres maj-sierpień 2024 roku. Zaplanowano 10 warsztatów stacjonarnych oraz 63 szkolenia online, które są dostępne bezpłatnie dla uczestników. Wszystkie szkolenia są akredytowane, a uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Rejestracja odbywa się przez stronę NIL, a lista dostępnych szkoleń będzie regularnie aktualizowana o nowe pozycje. Ich tematyka dotyczy m.in. prawa, zarządzania, kompetencji miękkich, innowacji w medycynie oraz specjalistycznej wiedzy zawodowej lekarzy. Wykładowcy i trenerzy posiadają bogate doświadczenie praktyczne oraz teoretyczne, co pozwala na prowadzenie zajęć w sposób angażujący i na podstawie przykładów z życia wziętych.

Bieżące informacje o nowych zapisach dostępne są również na profilu Ośrodka Kształcenia NIL na Facebooku. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniach i kontaktowania się z Ośrodkiem Kształcenia NIL w razie dodatkowych pytań szkolenia@nil.org.pl, tel. 22 55 91 300 wew. 507.

ZAPISZ SIĘ

Dodane: 2024-04-12, przez: Dział Komunikacji NIL

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj