Zapraszamy do udziału w seminarium on-line pt. „Wytyczne dotyczące przenoszenia badań klinicznych do Clinical Trial Information System (CTIS) zgodnie z Rozporządzeniem 536/2014”, organizowanym przez Agencję Badań Medycznych we współpracy z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Seminarium odbędzie się 21 listopada 2023 r., w godz. 10:00 – 12:00.

Celem spotkania jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat wytycznych dotyczących przenoszenia badań w okresie przejściowym zgodnie z Rozporządzeniem 536/2014 oraz zasad działania Clinical Trial Information System (CTIS).

Prelegentką podczas spotkania będzie dr Ewa Ołdak - Radca w Gabinecie Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zachęcamy do udziału w szczególności pracowników ośrodków realizujących badania kliniczne oraz wszystkich zainteresowanych wskazaną tematyką.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej: https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/2352,Seminarium-pt-Wytyczne-dotyczace-przenoszenia-badan-klinicznych-do-Clinical-Tria.html

 

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej Zoom.

Liczba miejsc jest ograniczona – zapisy trwają do wyczerpania limitu uczestników.

Dodane: 2023-11-15, przez: Administrator

  • wyślij znajomemu

  • Zapisz stronę
  • Wydrukuj